У США виступили із заявою щодо Ірану та дронів-камікадзе.

Вашингтон готовий запровадити нові санкції проти Ірану через постачання Росії дронів-камікадзе.

У США виступили із заявою щодо Ірану та дронів-камікадзе

Днями стало відомо, що у США серйозно розглядають питання щодо запровадження додаткових санкцій проти Ірану. Аналогічні кроки готові зробити і в ЄС, і у Великобританії. Вчора, 19 жовтня, питання про передачу дронів з боку Ірану було порушено на засіданні Ради безпеки ООН, повідомляє Держдеп США.

На сьогоднішній день Вашингтон зібрав достатньо доказів того, що РФ використовує проти цивільної та критичної інфраструктури в Україні іранські дрони-камікадзе. При цьому в США наголосили, що Тегеран і надалі заперечує всі звинувачення на свою адресу.

У Вашингтоні готові прийняти санкції до всіх країн, причетних до постачання до РФ дронів. Щоб Україна могла захищатися від обстрілів з боку РФ у США, ухвалили рішення передати Києву нові засоби ППО.

У повідомленні Держдепу також йдеться про те, що американська розвідка ще в липні попереджала про передачу РФ з боку Ірану дронів-камікадзе.


Тим часом у Генштабі ЗСУ заявляють, що нещодавно Москва і Тегеран домовилися про направлення до РФ інструкторів та радників з Ірану, які готуватимуть російських операторів не лише керувати дронами Shahed-136, а й перспективними Arash-2.

При цьому РФ запускає дрони не лише з окупованої території України, а й у Білорусі. Минулої доби ЗСУ змогли збити 6 крилатих ракет, 16 безпілотників, включаючи і 14 дронів-камікадзе, а також приземлити вертоліт "Ка-52". Українська авіація завдала 10 ударів по ворогові, військовій техніці та пунктам базування ЗРК.

Нагадаємо 19 липня відбувся візит президента рф до Ірану


Немає коментарів