Зрадника зі слуг підірвали! Відверте зізнання з розвідки: удар по колаборантам – перші подробиці!

Автомобіль славнозвісного колаборанта Олексія Ковальова було підірвано. Це сталося у Херсонській області. Підтвердив цю інформацію керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України – Кирило Буданов.


В ефірі єдиного телемарафону він запевнив, що автомобіль з Ковальовим точно підірвали. Проте наразі невідомо, в якому стані перебуває колаборант.


Нагадаємо, що 22 червня “агент НАБУ” Євген Шевченко поширив інформацію  про те, що народний депутат та зрадник України Олексій Ковальов нібито “загинув” в результаті вибуху автомобіля на окупованій території Херсонщини. Але наразі це непідтверджена інформація.


Автомобіль точно підірваний. В якому стані знаходиться цей колаборант і зрадник, зараз ми ще це з’ясуємо,– наголосив Буданов.


На початку травня Ковальова виключили зі складу депутатської фракції “Слуга народу”, проте він досі залишається депутатом. Вже всередині травня СБУ порушила справу на колаборанта.


Варто зазначити, що українські партизани працюють надзвичайно добре та злагоджено заради перемоги Батьківщини.


Буданов також розповів, що ГУР тісно співпрацює з українськими партизанами на тимчасово окупованих росією територіях.


Подивіться, наприклад, на зовсім звичні, скажімо так, випадки, які сталися в Херсонському регіоні за останні 4 дні. Це все наші люди, які співпрацюють з нашими силовими структурами,– сказав Буданов.


Керівник ГУР наголосив, що крок за кроком Україна звільнить свої території до кінця і вийде на ті кордони, які були станом на 1991 рік


Немає коментарів